0 0

اخبار بلاگ313

اس ام اس جدید


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1396/11/13 ساعت: ۱۸ توسط:news :

کشف 333 کیلوگرم مواد مخدر


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1396/3/30 ساعت: ۱۶ توسط:news :

فال روزانه یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1396/3/27 ساعت: ۱۸ توسط:news :

تالاب میانکاله و خلیج گرگان در شرایط بحران قرار دارند

سلامت نیوز: مدیر کل دفتر سواحل و تالاب های ساحلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تالاب میانکاله و خلیج گرگان در سال های گذشته به علت تغییرات اقلیم و فعالیت های انسانی در شرایط بحران قرار گرفته اند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، شهرام فداکار روز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته محیط زیست ( 16 تا 22 خرداد) افزود: برای نجات تالاب میانکاله کمیته ای ملی تشکیل شد که به تعیین اعتبار 38 میلیارد تومانی برای احیا و حفاظت تالاب منجر شد.
وی اظهار کرد: از این میزان اعتبار پنج میلیارد تومان مربوط به بخش تالاب میانکاله در استان گلستان است و 33 میلیارد تومان برای احیا و حفاظت از بخشی از تالاب که در استان مازندران قرار دارد، در نظر گرفته شده است.


فداکار ادامه داد: با نظارت این کمیته و اجرای اقدامات تعیین شده پیش بینی شده است که وضعیت تالاب روند رو به بهبود داشته باشد.
پروین فرشچی معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست که در جلسه حضور داشت، در توضیح اظهارات فداکار گفت: این میزان اعتبار تخصیص نخواهد یافت مگر اینکه طرح جامع میانکاله تهیه شود.


فداکار ادامه داد: تالاب میانکاله و خلیج گرگان به دو سری اقدامات کوتاه مدت و میان مدت نیاز دارند که شرح خدمات اقدامات کوتاه مدت تهیه شده است و اجرای آن به زودی آغاز می شود.
وی افزود: همچنین قرار است یک اقدام بلندمدت پنج ساله تعریف شود تا تالاب در این مدت به وضعیت مطلوب خود برسد که نیازمند همکاری بیشتر دستگاه های مرتبط است.
وی گفت: هر تجربه ای که برای احیای دریاچه ارومیه به دست آمد و مناسب بود در این تالاب نیز اجرا خواهد شد تا به وضعیت مناسب برگردد.

*** بیش از 90 درصد واردات و صادرات از مرزهای دریایی صورت می گیرد
مدیر کل دفتر سواحل و تالاب های ساحلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مساله ای که در معاونت محیط زیست دریایی مد نظر است توسعه دریا محور کشور است، بیش از 90 درصد واردات و صادرات از طریق مرزهای آبی صورت می گیرد که نشان می دهد فشار زیادی روی دریاها وجود دارد بنابراین توجه به آنها از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی با بیان این که 60 درصد منابع نفتی و سوختی در سواحل خلیج فارس وجود دارد، افزود: بر این اساس در دو سال گذشته 30 طرح را بررسی ، کارشناسی و بازرسی میدانی کردیم که در برخی موارد منجر به توقف طرح شد.
فداکار تاکید کرد: آخرین زیستگاه های دست نخورده این سرزمین در خطوط ساحلی قرار دارند از این رو باید با جدیت محافظت شوند.

*** تهیه نقشه اکوسیستم های حساس ساحلی
به گفته فداکار، شناخت اکوسیستم های حساس ساحلی از دیگر برنامه های معاونت محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست است، در واقع برنامه ما در برنامه پنجم توسعه بود و در برنامه ششم توسعه نیز به نوعی به آن اشاره شده است.
وی افزود: بر این اساس نقشه عرصه ای حدود هزار کیلومتر در محدوده 9 میلیون هکتاری زیستگاه های ساحلی در منطقه مکران تهیه شده است که فاز بعدی تهیه این نقشه برای خلیج فارس است، دریای خزر این نقشه را داشته اما نیازمند بازنگری است.

*** میزان حریم تالاب ها بازنگری شود
فداکار با اشاره به اینکه در قانون مستحدثات ساحلی حریم ها مشخص شده است، گفت: حریم دریا 600 متر و حریم ساحل در خلیج فارس یک کیلومتر تعیین شده است که ساخت و ساز در این محدوده ممنوع است مگر اینکه برای طرحی بسیار مهم یک سری فرایندها طی شود.
وی افزود: برای سازمان محیط زیست بحث حریم اکولوژیک بسیار مهم است، در قانون حفاظت و احیای تالاب ها یک سری وظایف برای دستگاه ها تعیین شده که یکی از آنها تعیین میزان بستر تالاب ها است ، تالاب هایی که تحت مدیریت سازمان محیط زیست و در سواحل وجود دارند دارای حریم های مشخصی هستند که البته باید این حریم ها بازنگری شود زیرا اطلاعات بخشی از آنها به سال 54 برمی گردد که باید به روز شود.
برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1396/3/21 ساعت: ۱۹ توسط:news :

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل 

دختران نینجا کار ایرانی در خبرگزاری دیلی میل سوژه قرار گرفتند تا در تمام رسانه هاي دنیا به آنان پرداخته شود و خبرشان اکران گردد. روزنامه انگلیسی دیلی‌میل عکس هایي از زنان نینجاکار ایرانی که برای تبدیل شدن به نینجاهای حرفه‌اي تمرین میکنند را منتشر کرد. این زنان تمرینات نظامی سخت و حرفه‌اي را با سلاح‌هاي مرگبار انجام میدهند.

 

باشگاهی که این نینجاکاران در آن آموزش میبینند در سال ۱۹۸۹ «۱۳۶۷ شمسی» تأسیس شد و در ۲۵ مایلی شهر تهران در “قلعه جوقین” واقع شده هست. این باشگاه ۴ هزار کارآموز زن دارد که در آینده به نینجاکارهای حرفه‌اي تبدیل میشوند. آن ها یاد میگیرند از دیوارها بالا بروند و پایین بپرند، در کوه‌ها مخفی شوند و با دشمنان مبارزه کنند.

 

به عقیده یکی از مربیان هنر رزمی «نینجوتسو» در ایران، این هنر به علت حفظ تعادل میان ذهن و بدن انسان برای زنان مناسب هست. در ایران خدمت سربازی برای مردان از ۱۸ سالگی اجباری می شود؛ اما زنان از خدمت اجباری معافند. به همین علت وجود مراکزی برای آموزش نینجاهای زن خوب خواهد بود.

 

این مربی می گوید: «مهمترین درس‌ها در هنر نینجوتسو احترام و فروتنی میباشند». این زنان ابتدا می‌آموزند به خود و موجودیتشان و سپس به ورزش نینجوتسو احترام بگذارند. کارآموزان یاد می گیرند از سلاح هایي مثل کمان، شمشیر، نانچیکو و شوریکن بهره گیری کنند.

 

نینجوتسو یا دیگر هنرهای رزمی اضافه بر خطر زیادی که دارند و بعنوان سلاحی مرگبار بهره گیری می شوند، نقش پادزهر را نیز ایفا می کنند. نینجوتسو بین سال‌هاي ۱۱۸۵ و ۱۸۶۸ بعنوان مرگبارترین روش جنگی در ژاپن شمرده می‌شد. یکی از اینکار آموزان می گوید هنر رزمی نینجوتسو به انها صبر و ایستادگی را می‌آموزد و انها خارج از کلاس آموزش با کسی نمی‌جنگند.

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

بانوان نینجای ایرانی،زنان نینجا در ایران،تمرینات نینجاها در ایران

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

زنان نینجاکار ایرانی،زنان نینجاکار ایرانی،

دختران نینجای ایرانی در گزارش جنجالی دیلی میل

 

مطالب مرتبط :

عکس های جدید و بسیار دیدنی از زنان نینجا در ایران

عکس های جدید زنان نینجا کار ایرانی – سری سوم

عکس های جالب از حرکات دختران ایرانی نینجا در بروجرد

عکس های پر انرژی از دختران نینجا کار ایرانی

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1396/3/17 ساعت: ۲۲ توسط:news :

عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)

عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)

عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام «263»

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره هاي سرشناس ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را میتوانید در گالری عکس زیر دیدن کنید.

 

شروعی مفید با این پست تبریک به مناسبت تولد استاد کیخسرو پورناظری، تنبور نوازِ بلامنازع موسیقی ایران که پسرش سهراب زادروزش را به او تبریک گفته هست. تبریک بی پایان به موسیقی ایران.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)خبرهای مفید از سینما همچنان ادامه دارد و پس از رفع توقیف چند فیلم سینمایی، فیلم “مادر قلب اتمی” ساخته علی احمدزاده هم از حالت توقیف درآمد و در نوبت پخش قرار گرفت. فیلمی که ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان در آن هنرنمایی کرده اند.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)در ساعات پایانی باقی مانده به افطار که مخ آدم رد می‌دهد و نمی داند با موبایل چه کار کند.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)تاریخ معاصر فرهنگی ایران در این عکس فشرده شده، یک طرف ابراهیم گلستان با انبوهی از بسترسازی هاي فرهنگی و هنری و سمت دیگر آیدین آغداشلو که هنوز هم کسی به حوالی هنر بی بدیل او در نقاشی نرسیده، دو کهنسال غنیمت فرهنگی ایرانی در جایی خارج از ایران!
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)خاطره بازی ویشکا آسایش از هنرنمایی ماندگارش در سریال “امام علی «ع»” ساخته داود میرباقری که در آن نقش قطام را نقش بازی کرده بود و با همان بازی، در نوزده سالگی، چهره شد.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)عکسی دیدنی از کودکی هاي پزشک/شوالیه علی فتح الله زاده که این روز ها بیش از قبل جای خالی اش در استقلال حس می شود. نشستن حاج فتل بر جای مدیر عاملی که فوتبال ایران را تحقیر و جوانان آینده دار تیم را بذل و بخشش کرد، خواسته بیشتر هواداران این تیم بزرگ هست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سلفی پانته آ بهرام و همکاران «که یکی از آنها سارا رسولزاده هست» در حال تمرین تئاتر. اینکه تمرین تئاتر چرا در سالن جلسات در حال برگزاری هست، موضوعی هست که به خودشان مربوط هست. درضمن با دقت به اوضاع نور خورشید در عینکِ پانته آ و چشمک زدن کیک و فلاسک در عکس، طاعات عزیزان هم قبول باشد!
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)اگر شما در حال وُرک درست حسابی بودی که وقت نمی کردی استوری بگذاری.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)کلوز آپ سحر قریشی بدون هیچ توضیحی. اینکه روسری را مانند ق… گردنبند دور گردن میبندند، مُد اخیر هست؟!
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)روشنک عجمیان در حال اوپتومتری.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)منزل – آرایشگاه – آتلیه – منزل – اینستاگرام. مسیری که امیرمحمد زند روز قبل طی کرده بود.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)با هیچ زبانی نمی‌توان از فریدون آسرایی بابت فعالیت هاي خیرخواهانه اي که اخیراً برای نجات محکومین به قصاص انجام داده هست، تشکر کرد. واقعاً دمش گرم.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)کاوه یغمایی در حال ساختن ترانه اي دیگر. مانند همۀ وقت} در سکوت و خلوت خویش و مطمئناً مانند همۀ وقت} با بالاترین کیفیت موسیقایی. حیف که قدر چنین هنرمندانی را آن طور که باید نمی‌دانیم.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)پس از یک سال تفحص و تحقیق کارگروه ویژه بررسی علت مرگ استاد کیارستمی، عزیزان به این نتیجه رسیدند که علت اصلی مرگ ایشان تزریق هپارین – در چند روز آخر حیاتشان – در فرانسه بوده هست! یک سال تفحص و تحقیق فقط برای بررسی چند روز بستری بودن در فرانسه! پرونده مربوط به بلایی که طی چند ماه در ایران بر سر استاد آوردند را هم که احتمالاً لولو برده. احمد کیارستمی در واکنش به این بیانیه مضحک این شعر از خود استاد کیارستمی را به اشتراک گذاشت.

 

“کینه هایم را فراموش کرده ام، عشق هایم را، دشمنانم را بخشوده ام، دولت تازه اي بر نمی گزینم.”
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)نکته فنی: همۀ وقت} رنگ دستمال جیب خود را با رنگ شال همسرتان ست کنید.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)صدای سینا حجازی این روز ها از سوئیس شنیده می‌شود.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)کیانوش رستمی گزینش دوباره تاماش آیان رئیس مافیای وزنه برداری جهان بعنوان رئیس کنفدراسیون جهانی وزنه برداری را تبریک گفت. یعنی با اینکار مرزهای فعالیت هاي مالشی و خارشی را کیلومتر ها جابجا کرد!
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)عکس متفاوت هومن سیدی و فرهاد اصلانی در پشت صحنه کار جدیدشان.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سلفی آسانسوری بچه هاي همیشگیِ تئاتر؛ نوید محمدزاده و ستاره پسیانی در کنار رهام شامخ.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)بهاره افشاری هم در چالش چای شرکت کرد. چالش هایي که صرفاً از روی بی حوصلگی و بیکاری یک چهره ي خسته در گوشه اي از این جهان به راه میافتند و پس از چند روز به یک مالیخولیای مجازی تبدیل می شوند.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)کاظم جان یک مقدار برای آموختن این ورزش زود اقدام نکرده اي؟!
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)بله. استاد تتلو از خانم الهام چرخنده تمجید کردند. بعضی موقعیت ها و فضا ها به اندازه اي بالغ میباشند که نیازی به اضافه کردنِ ما نیست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)کمال جان الآن از کجا مطمئن شویم درون فنجان چای هست؟ از صداقت مستتر در نگاهت؟
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سلفی دوستانه عزیزان در منزل سینما. فریبا کوثری، امین حیایی، لیلا بلوکات، فرهاد بشارتی، فرهاد اصلانی و سایرین.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)رویا خانم میرعلمی با جمله اي ناب از نیچه، کمرمان را شکست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)بهنوش طباطبایی در نمایی از فیلم “زیر سقف دودی” که در آستانه ي پخش قرار دارد. اخیر ترین ساخته ي پوران درخشنده.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)گردش پدر و پسری احسان کرمی و آقا نیکمهر، لحظاتی شیرین با چاشنیِ شیرین زبانیِ این فسقلی.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)من واقعا نمیفهمم. مثلا در حال انجام کار هنری و تمرین هستی که ناگهان موبایل را در میاوری و می گویی: سارا خانم این جا رو یه لحظه. بعد به تمرین ادامه می دهي؟
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)عباس غزالی این عکس خونین و مالین از خودش را به اشتراک گذاشت و زیرش نوشت “رضا”. احتمالاً گریم و نام کاراکتر جدیدی هست که در حال بازی کردن آن هست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)با دهان روزه چه انتظار هایي داری رضا جان. اینطور خواسته ها را بعد از افطار مطرح کن تا با انرژی کامل آن را رد کنیم، نه در اوضاع “Battery Low”.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سلفی فاطمه هاشمی بازیگر کهنه کار سریالهای خنده دار به همراه همسر عزیزش.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)– داداش این پول ما را نمیخوای پس بدی؟
+ بخدا دستم تنگه، میدم.
– حالا من چیکار کنم؟
+ بیا این جا چند تا ازت عکس بگیرم تا ببینیم چیکار می‌کنیم.
– حوصله عکس ندارم بخدا.
+ حالا تو بیا
– باوشه.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سلفی سلطان زیر ابرو و سلطان لمینیت در رسانه ملی، در یک مراسم افطاری.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سلفی خواهران محمدی که گویا به زور دارند برادر زاده شان را به پارک می‌برند.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)چهار حرف هست. اولش ت و آخرش ه . وسطش هم یکی از بخش هاي معادل کلمه پدر هست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)سعید نعمت الله و دخترش جانان خانم در حال صفاسیتی.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)یکی از بیهوده ترین و بی علت ترین عکسهایی که تابحال در اینستاگرام آپلود شده هست. بدون هیچ توضیحی.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)انقدر به نوستالژی هایمان تعرض نکنید.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)کمند امیرسلیمانی، پدرِ کمند امیرسلیمانی، مادرِ کمند امیرسلیمانی و پسر کمند امیرسلیمانی در آتلیه ي یکی از دوستانِ کمند امیر سلیمانی.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)مهناز افشار در نمایی از فیلم سینمایی “دارکوب” ساخته اخیرِ بهروز شعیبی که در مرحله تدوین هست و احتمالاً مشکلی برای پخش نخواهد داشت.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)عکس یادگاری بازیگران سینما در یک ضیافت افطاری با حضور پزشک محمود عزیزی، عبدالرضا اکبری و امیریل ارجمند که گویا پس از نتیجه ي دیروز با علیرضا منصوریان ابراز همدردی کرده هست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)بهنوش بختیاری عکسی دیدنی از این گریم متفاوت خود به اشتراک گذاشت. گرچه گریم که چه عرض کنم، در واقع ریست فکتوری شده هست.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)با این سلفی حسین سلیمانی و دندانپزشک اش لحظاتی پیش از شروع واقعه، مقاله امروز را به اتمام می بریم. التماس دعا، یا حق.
عکس های بازیگران و ستاره های اینستاگرام (263)

 

مطالب مرتبط :

عکس های بازیگران ایرانی در اینستاگرام «262»

عکس های بازیگران ایرانی و خبرهای داغ «261»

سوژه های داغ از بازیگران و هنرمندان «260»

عکسهای هنرمندان و اخبار ستاره های اینستاگرام «259»

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از هنرمندان «258»

اخبار چهره ها و هنرمندان جنجالی این هفته «257»

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1396/3/14 ساعت: ۰۸ توسط:news :

خواستگاری هیجان‌انگیز مرد چینی از دختر مورد علاقه‌اش +عکس


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/12/28 ساعت: ۰۲ توسط:news :

انفجار منزل مسکوی در باغ‌آذری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: براثر انفجار یک منزل مسکونی در باغ آذری دو نوجوان مصدوم شدند.
به گزارش تسنیم، سید جلال ملکی در جمع خبرنگاران با اعلام خبر انفجار منزل مسکونی در باغ‌آذری درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 18:22 دقیقه امروز انفجار در یک منزل مسکونی در محله باغ‌آذری، خیابان اسداللهی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 91 به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در طبقه دوم یک منزل دو طبقه قدیمی انفجار به وقوع پیوسته که بر اثر این انفجار 2 نوجوان مصدوم شدند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند، خاطرنشان کرد: 2 نوجوان مصدوم به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. این حادثه منجر به حریق ساختمان شد، اما بخش‌هایی از در و پنجره‌ها تخریب شد. همچنین نیروهای آتش‌نشانی هم‌اکنون در حال ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

وی درباره علت حادثه گفت: بررسی اولیه علت حادثه حکایت از انفجار مواد محترقه در این ساختمان دارد.

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/12/24 ساعت: ۱۶ توسط:news :

عکس/ زیارتگاه شاهزاده ابراهیم در فین کاشان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/11/29 ساعت: ۱۷ توسط:news :

عکس/ حضور آتش‌نشانان در دیدار رهبری


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/11/28 ساعت: ۰۴ توسط:news :

خلاصه بارسلونا ۱-۱ اتلتیکومادرید ، جام حذفی اسپانیا ، کوپا دل ری ▶️

 

خرید اپل ای دی امریکا

بارسلونا   بارسلونا 1-1 اتلتیکومادرید اتلتیکومادرید     

سه شنبه 19 بهمن ، 23:30

قاب بارسلوناخرید قاب گوشی موبایل با طرح  لوگو و لباس باشگاه بارسلوناقاب بارسلونا

                   

 

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/11/20 ساعت: ۲۰ توسط:news :